NAUDI LOODUSEGA ÜHES OLEMIST
Pane ennast proovile ning naudi Lahemaa loodust
KANUUMATKAD - KEVADEST SÜGISENI
Naudi Lahemaa loodust teistmoodi

KANUUMATKAD LAHEMAAL VALGEJÕEL

KANUUMATKAD VALGEJÕEL

Kanuumatk toimub ühel ilusaimatest jõgedest Põhja-Eestis. Matka pikkuseks on vastavalt soovile 3-5 tundi. Jõel võimalus näha veelinde, haigrut, koprakuhilaid ning nende tegutsemise jälgi, hea õnne korral ka vee ääres teisi metsloomi. Kõik osalejad saavad päästevesti ja mõla. Juhendamine kohapeal. Peale kanuumatka on võimalus minna sauna Hääde Mõtete Majasse (eraldi tellitav). Kogunemine Peterburi mnt-e 58-ndal kilomeetril asuvas parklas.

Miinimum 6 inimest.

Tutvu hinnakirjaga.

KANUUMATK KOOLIDELE

Alates 7. klassist alates on võimalus õpilastel kooliekskursioonina läbida Lahemaal Valgejõel sama kanuumatkatuur, mida läbivad ka välisturistid. Peale kanuumatka on võimalus klassil ööbida Hääde Mõtete Majas, kus on kasutada ka TASUTA püstkoda.

Õpilasgruppidel ERIHINNAD, tutvu hinnakirjaga

MÕNED SOOVITUSED

Tegemist on kanuumatkaga, mis toimub looduses ja vee peal. Seega tuleb sellega arvestada. Matka käigus tuleb ületada ka mõningaid raskusi – kelle jaoks kerged, kelle jaoks rasked. Kõik vett sisselaskvad tehnikaseadmed pakkida enne matka veekindlalt või maha jätta. Jahedamal ajal on soovitav pakkida veekindlalt kaasa tagavarariided. Suvisel ajal piisab, kui kuivad riided on autos ees ootamas. Samuti on suvel soovitav kaasa võtta vähemalt kahe peale pudel vett. Kellel on sääsetõrjet, võtke kaasa. Lõunapausiks metsas on soovitav kaasa pakkida paar võileiba.

TEKKIS KÜSIMUSI? PALUN KIRJUTAGE ALLJÄRGNEVALT VÕI HELISTAGE 5093177

KANUUMATKAJATE KOGUNEMISKOHT. Peterburi mnt-e 58-s kilomeeter.